0
1'
Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Proletera
3'
Evandro je ušao po desnoj strani, ali je Vujačić izblokirao njegov centaršut i biće prvi korner za goste
5'
Prva ozbiljnija prilika za Proleter, ali Popović brani šut, u nastavku akcije lopta odlazi u gol aut
7'
Lepo su kombinovali Živković i Marković, na kraju je kapiten centrirao na Rikarda koji je šutirao glavom, ali pored gola
10'
Nekoliko nepovezanih napada i grešaka na sredini terena, ali gosti ne koriste to i lopta dolazi do Popovića
11'
Marković je oprobao šut, ali lopta odlazi pored gola
12'
Još jedna greška i izgubljena lopta, Evanrdo je centrirao, ali Popović lako hvata ovaj pokušaj
14'
Natko je pokušao da šutira nakon jedne odbijene lopte, ali je izblokiran, u nastavku je Jović pokušao da dođe do lopte, ali nije uspeo
16'
Jojić je izveo slobodan udarac, ali odbrana Proletera izbacuje loptu van šesnaesterca
18'
Dva pokušaja proigravanja Rikarda, prvo je pokušao Marković, zatim i Natko, ali lopta ne stiže do napadača Partizana
19'
Živković je sjajno, uklizavanjem, izborio za korner
23'
Marković je centrirao ka Joviću, ali prvi do lopte stiže Vukasović i ispucava je van šesnaesterca
24'
Tanasin dobija žuti karton
27'
Još jedna greška u dodavanju, ovog puta je Evandro šutirao, Vujačić je izblokirao, ali Popović ne stiže da uhvati loptu i biće korner
28'
Velika prilika nakon dobre akcije, Rikardo se borio za poziciju za šut, lopta je došla do Jovića koji je šutirao iz prve, ali Petrić brani i biće korner
29'
Novi pokušaj Jovića, ali Ortiz blokira
30'
Jojić je izveo korner, Miletić je šutirao glavom, ali pravo u Petrića
36'
Nekoliko centaršuteva, ali ni jedan nije doneo neku ozbiljniju priliku
37'
Novi korner za Partizan
40'
Natko dobija žuti karton
41'
Stojanović dobija žuti karton
45'
Obradović je centrirao, ali Rikardo šutira glavom pored gola
45'
Kraj prvog poluvremena
45'
Počelo je drugo poluvreme
45'
Igru su napustili Jović, Natko i Obradović, ušli su Urošević, Terzić i Menig
49'
Rikardo je dobio loptu i vukao dugo, imao je otvorenog Markovića ,ali je odlučio sam da završio akciju, na kraju lopta dolazi do Petrića
52'
Nova prilika za Rikarda koji šutira preko gola
57'
Lepo je Menig dodao do Rikarda koji je vratio za Markovića koji je šutirao, ali malo pored gola