0
1'
Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Partizana
2'
Prva velika prilika, Pantić je šutirao, ali golman Strede dobro brani i prvi korner za Partizan
3'
Novi korner za Partizan
3'
Nakon kornera je probao Rikardo, pa zatim Vujačić makazicama, ali je njegov pokušaj izblokiran
4'
Kontra Partizana, Marković je povukao i dodao po levoj strani, ali je centaršut bio loš i lopta ide u gol aut
7'
Prvi pokušaj Taiva, ali neprecizno
12'
Nova velika prilika, Rikardo je šutirao, ali golamn ponovo dobro brani
13'
U nastavku akcije je pokušao i Jović, ali neprecizno
14'
Jović dobija žuti karton
14'
Vera dobija žuti karton
17'
Rikardo je ponovo pokušao, ovog puta petom, ali lopta odlazi malo pored leve stative
19'
Sjajna akcija i pogodak Markovića za 1:0!
22'
Nakon pokušane akcije iz slobodnog udarca, lopta odlazi u gol aut
22'
Balić dobija žuti karton
29'
Odličan centaršut Jojića, glavom je šutirao Rikardo, ali pored desne stative
31'
Nakon akcije je Fabri došao u priliku za udarac, ali je Miljković dobro izblokirao ovaj pokušaj
33'
Jojić je napravio dobar lažnjak i centrirao levom nogom, ali Miljković ne uspeva dobro da je zahvati
35'
Rikardo je primio loptu u šesnaestercu i odlično se okrenuo, ali šutirao je pravo u golmana
44'
Jojić je bio u velikoj prilici, ali je loše šutirao i golman je lako uhvatio loptu
44'
Taivo dobija žuti karton
45'
Biće nadoknađen 1 minut
45'
45+1 Kraj prvog poluvremena
45'
Počelo je drugo poluvreme
49'
Pokušaj akcije Rikarda i Jovića, ali odbrana dobro reaguje
50'
Jović je dobio odličnu loptu, ušao je u šesnaesterac i pokušao da zaobilje golmana, ali prilika propada
52'
Miljković je dobro centrirao, ali Rikardov pokušaj glavom je neprecizan
55'
Jović ke pokušao da centrira, ali lopta odlazi u korner
56'
Urošević je centrirao, lopta stiže do Jovića koji se nije snašao i velika prilika propada
58'
Jojić je šutirao, ali je njegov pokušaj izblokiran, u nastavku akcije Urošević je dobro šutirao, ali lopta odlazi malo preko gola
60'
Izlaze Fabri i Moumou, ulaze Ciganiks i Nebila
61'
Izlazi Jović, ulazi Natko
64'
Dva napada gostiju, ali bez konkretnih prilika, nakon svega samo gol aut
65'
Taivo je pokušao da probije po desnoj strani, ali je Saničanin odličan u odbrani
66'
Miljković dobija žuti karton
69'
Dobar centaršut sa leve strane, ali odbrana dobro reaguje i izbacuje loptu u aut
70'
Lepa akcija i šut Natka, ali Jedlička brani, u nastavku je probao Rikardo, ali nakon svega korner