
Жребом који је данас одржан у Ниону, у Швајцарској, одлучено је да ће се ФК ПАРТИЗАН у 3. колу квалификација за УЕФА Лигу Европе сусрести са слабијим из меча ФК МИТЈИЛАНД – ФК АЕК ЛАРНАКА.
Прве утиске после извученог пара изнео је шеф стручног штаба ФК Партизан – Илија Столица:
„У овој фази такмичења у Европи нема лаких противника.То су ствари за које се спремамо, без обзира ко је противник, а знамо да он долази из стазе шампиона, те да је логична ствар да се се спремамо на исти начин“, истиче и додаје:
„Сваки противник је тежак. Не знамо још конкретно ко ће то бити, осим из ког ће бити пара.Сваки пар је једнако озбиљан. То су све искусни ростери, са великим бројем интернационалаца и репрезентативаца, долазе из стазе шампиона. И као што сам рекао, нема лаких противника и спремамо се подједнако за све“, подвлачи Столица.
Пратите нас!