Саша Здјелар зачинио је славље црно-белих победоносним голом у 62. минуту финала Купа Србије, чиме је са својим саиграчима и стручним штабом заокружио још једну успешну сезону освојивши петнести укупно, а трећи заредом национални трофеј. Од данас су црно-бели на заслуженом одмору све до 8. јуна када крећу први медицински тестови, а потом и званична летња прозивка.
О свом првом трофеју у дресу Партизана и победоносном голу Здјелар каже:
— Како се може описати гол у финалу Купа Србије и којим речима се може описати осим прелепо и феноменално. Знали смо да неће бити нимало лако са екипом Младости и зато смо од првог тренутка играли нападачки са сталним претњама по њихов гол. Наша победа и конкретно мој гол, као и Марков су голови целе екипе и свима бих честитао на овој победи.
Здјелар се осврнуо и на атмосферу на трибинама.
— Захвалио бих се навијачима на феноменалној атмосфери коју су направили у Сурдулици, где смо се заиста осећали као код куће уз захвалност за пут који су прешли од својих домова до стадиона, а који није мали.
Црно-бели иду на заслужени одмор до 8. јуна уз поруку Здјелара.
— Моја порука је да сви оду на одмор и да се спремају за нову сезону!
Напред Партизан!
Биљана Обрадовић