Само неколико дана после пораза у првој полуфиналној утакмицу Купа Србије, фудбалери Партизана су поново одмерили снаге са Брђанима у 32. колу (плеј оф) СЛС – ФК Партизан:ФК Чукарички 2:1 (1:1). Стрелац Белаковић за Чукарички 46′, а оба гола за црно-беле постигао је Зоран Бамби Тошић (18′ и 81′), који је непосредно после утакмице изнео своје виђење игре.
— Било је битно да се вратимо на победнички колосек и реванширамо Чукаричком пред реванш у купу. Могли смо да постигнемо још неколико голова, примили смо један који нас је узнемирио, на срећу – тргли смо се и заслужено победили. Хвала Ожеговићу на одличној асистенцији, почео је да ме слуша. Свака част Саши, поново је показао колико нам је битан.
Са Чукаричким поново за две недеље у другој полуфиналној утакмици Купа Србије, овог пута на нашем стадиону?
– Убеђен сам да 9. маја можемо да победимо Чукарички са два гола разлике. Све ћемо учинити да обрадујемо навијаче и уђемо у финале. Хоћемо да освојимо Куп!
Биљана Обрадовић