Prva prilika i pogodak Šćekića nakon odlične asistencije Uroševića!
3'
Jojić je dobro centrirao, pokušao je Vujačić, ali je bio neprecizan
5'
Docić je izveo slobodan udarac, ali je odbrana Partizana odlično postavljena i iznosi loptu van opasne zone, u nastavku su kombinovali igrači Čukaričkog, ali prave faul nad Jojićem
8'
Novi dobar centaršut Docića, ali Šćekić dobro reaguje
12'
Oštra lopta Šapića u šesnaesterac, ali Sveta Marković izbija glavom
16'
Natko je došao do lopte i šutirao, ali je pogodio Jovića i propada odlična prilika
22'
Brza igra i jednih i drugih, lopta dosta menja posed, ali bez nekih konkretnih prilika i šansi za sada
23'
Holender je vukao loptu, Šćekić nije uspeo da dođe do nje, ali jeste Miljković koji je šutirao, međutim ona odlazi preko prečke
26'
Holender je ponovo vukao kontru, došao do ivice šesnaesterca, ali se nije oslobodio lopte na vreme i na kraju je izgubio uz faul
29'
Jović dobija žuti karton
37'
Jovanović je došao u poziciju za šut, ali njegov pokušaj je lako ukrotio Stojković
41'
Jojić je pokušao da šutira iz daljine, ali je učinio to veoma neprecizno, tako da je na kraju taj šut izgledao kao pokušaj asistencije, ali svakako lopta odlazi u gol aut
42'
Jović je uspeo da istrči jednu kontru, na kraju je fauliran od strane Mijailovića i to je prilika za centaršut
43'
Jojić je izveo slobodan udarac, lopta se odbila o nekoliko igrača i na kraju Natko pravi faul u napadu
45'
Biće nadoknađen 1 minut
45'
45+1 Kraj prvog poluvremena
45'
Počelo je drugo poluvreme
46'
Docić je izveo slobodan udarac i pokušao da proigra Pantića koji je nekoliko puta fintirao i na kraju loše šutirao
50'
Fual nad Pantićem u opasnoj zoni za šut
51'
Docić je pokušao, ali je pogodio živi zid
53'
Urošević je ušao u šesnaesterac i centrirao, ali njegov pas na nalazi nikoga od napadača Partizana
58'
Izlazi Savić, ulazi Kajević
59'
Izlaze Jović, Zdjelar i Natko, ulaze Suma, Lazar Marković i Lutovac
62'
Lazar Marković dobija žuti karton
63'
Velika prilika za Čukarički, Docić je centrirao, ali lopta pogađa Stevanovića i prolazi bukvalno na 10ak santimetara pored stative
70'
Jedan mirniji period utakmice u poslednjih 5-6 minuta
73'
Ponovo je Docić centrirao, ali su odbrambeni igrači Partizana dobro postavljeni i izbacuju loptu
74'
Izlazi Pantić, ulazi Čolović
74'
Izlazi Kovač, ulazi Ergelaš
75'
Izlazi Holender, ulazi Štulić
77'
Kamenović je izveo aut duboko u šesnaesterac, lopta je izbačena, ali je Štulić napravio bespotreban faul u zoni šuta
77'
Docić je šutirao, ali preko gola
78'
Stojković dobija žuti karton
80'
Prvi korner za Partizan
80'
Vujačić postiže pogodak za 0:2!
83'
Izlazi Mijailović, ulazi Vidosavljević
83'
Izlazi Jovanović, ulazi Rakonjac
85'
Odličan korner Jojića, glavom je šutirao Urošević, ali malo pored desne stative
87'
Docić je morao da napusti igru zbog povrede, Čukarički je sa igračem manje do kraja utakmice