Позиција: одбрана

Рођен: 29.3.1987. 

Висина: 184

Тежина: 71

Претходни клуб: Еупен (Белгија)

 

ФK Партизан: 

Број наступа: 45

Број голова: 1

 

Национални А-Тим :

Број наступа: 0

Број голова: 0

 

Млади-У21:

Број наступа: 0

Број голова: 0

НАЈВЕЋИ УСПЕСИ И ТРОФЕЈИ

ШАМПИОН

27

ПУТА

ПОБЕДНИК КУПА

16

ПУТА

ВИЦЕШАМПИОН ЕВРОПЕ

1966.

ГОДИНЕ

СРЕДЊЕЕВРОПСКИ КУП

1978.

ГОДИНЕ