Позиција: везни

Рођен: 24. 5. 1988. (Бразил)

Висина: 173

Тежина: 72,7

Претходни клуб: ФЦ Ст. Гален (Швајцарска)

 

ФK Партизан:

Број наступа: 97

Број голова: 3

 

Национални А-Тим (Бразил) :

Број наступа: 0

Број голова: 0

 

Млади-У21:

Број наступа: 0

Број голова: 0

НАЈВЕЋИ УСПЕСИ И ТРОФЕЈИ

ШАМПИОН

27

ПУТА

ПОБЕДНИК КУПА

16

ПУТА

ВИЦЕШАМПИОН ЕВРОПЕ

1966.

ГОДИНЕ

СРЕДЊЕЕВРОПСКИ КУП

1978.

ГОДИНЕ