Прослављени фудбалер ФК Партизан, Pеал Мадрида и бивши репрезентативац Југославије Предраг Мијатовић, дошао је данас у просторије нашег клуба где је у пријатном разговору са представницима управе црно белих пренео своје утиске о прошлој сезони, честитао на успесима и пожелео срећу у даљем раду.
Испред ФК Партизан бившег спортског директора краљевског клуба угостили су председник г. Милорад Вучелић, генерални директор г. Милош Вазура и спортски директор г. Ивица Илиев, који су уз пријатељски разговор г. Мијатовићи поклонили и дрес са бројем 8, који је носио играјући за наш клуб у периоду од 1989 до 1993.
Поред Партизана и Реал Мадрида Пеђа Мијатовић је играо и за Будућност, Валенсију, Фиорентину и Леванте. Касније је био и спортски директор клуба из Мадрида коме је донео дуго чекану титулу првака европе као стрелац јединог гола у финалу против Јувенуса 1998. године.
Маркетинг ФК Партизан
Фото галерија: Мирослав Тодоровић
no images were found